Обов'язковою топ-стравою на різдвяний і богоявленський Свят-вечір є червоний борщ з білими грибами, що не залишить нікого байдужим! Але його потрібно робити паралельно з підливкою з білих грибів, рецепт якої знайдете в наступному дописі.
А в даному дописі напишу про грибну заготовку, яку спершу треба зробити для двох страв і, власне, про приготування борщу. Отож, для грибної заготовки обох смаколиків Вам знадобиться: 100 г сухих білих грибів і 300 г морожених варених грибів типу підосичники, підберезники.
Сухі білі гриби миємо і залишаємо в дволітровому баняку холодної води на ніч.
Вранці переціджуємо ту воду через ситко. Дана вода буде нам потрібна для надання борщу і підливці більш вираженого грибного смаку. Варимо відмочені білі гриби в іншому баняку з 3,5л свіжої води. Коли закипить вода, солимо і даємо 1 почищену цибулю. Опісля варимо білі гриби 2,5 год. на малому вогні. Цибулю викидаємо, варені білі гриби витягуємо, а воду, в якій вони варились, також переціджуємо і відливаємо в окрему посудину 0,5 л - для грибної підливки. А 3 л тієї води залишаємо для борщу.
Пізніше ріжемо і смажимо 1 велику цибулю на олії. Ріжемо морожені варені гриби і щойно зварені білі гриби і додаємо всі ці гриби до смаженої цибулі. Гриби солимо, перчимо і смажимо разом з цибулею ще 15 хв. Таким чином, ми отримуємо грибну заготовку, що включає в себе смажені гриби, грибний бульйон і воду, в якій настоювались сухі білі гриби.
Для червоного борщу з білими грибами Вам потрібні такі інгредієнти: 100 г води, в якій настоювались сухі білі гриби, 3 л грибного бульйону, 4 ст. л. смажених грибів, 1 цибуля середнього розміру, 1 кг картоплі, 1 великий буряк, лимонна кислота на кінчику ножа, 150 г сметани 20% жирності.
Спочатку варимо буряк.
Ріжемо на кусочки і смажимо на олії цибулю до золотистого кольору.
Ставимо на вогонь баняк з грибним бульйоном, доводимо його до кипіння, даємо в бульйон половину посмаженої окремо цибулі і 4 ст. л. смажених грибів.
Як закипить, даємо в борщ воду, в якій мокли сухі гриби.
Немає коментарів:
Дописати коментар